Acroyoga

V září 2017 jsem četl článek a v něm byla fotografie Pavla Koláře (předního fyzioterapeuta) a v pozadí visela na zdi fotografie dvou lidí v zajímavé akrobatické póze. Fotografie mě zaujala natolik, že jsem napsal do redakce časopisu, zda by mi mohli pomoct a dostal jsem odpověď se jménem fotografa, kdo onen snímek p. Koláře pořídil. Z redakce mi informaci poskytli. Napsal jsem tedy autorovi fotografie, ale vrátila se mi odpověď „Dobré odpoledne, Téma s dr. Kolářem jsem neviděl a nefotil jsem ho.“ Tak jsem znovu psal do redakce časopisu, kde mi potvrdili, že onen fotograf tuto fotku fotil, ale bylo to v roce 2013, tak si na to asi nevzpomněl.“. Znovu jsem napsal dotaz, ale odpověď jsem již neobdržel. Tím má snaha ustala.

V červenci 2018 jsem prohlížel fotoservery a nalezl zajímavou dívku, která fotí jen pro zábavu. Na svém profilu měla odkaz na FB, kde jsem objevil i fotografie Acroyogy (vždyť je to skoro již rok co jsem se snažil zjistit co to vlastně na té fotografii je). A příspěvek „Úspešne sme zavŕšili už 3tí kurz Akrojógy a dokonca som z nej zostrihal video.“ Skoro jsem nevěřil tomu, co vidím. Ihned jsem poslal dotaz, zda by se mnou něco nafotili. Netrpělivě jsem sledoval, zda přijde nějaká odpověď a ona přišla a dokonce pozitivní.

Domluvili jsme termín na začátek září, pak jsme sice termín museli jednou posunout, ale koncem září jsme opravdu fotografie nafotili. Trvalo to celý rok. Rok cesty za pořízením fotografie. Rok kdy člověk něco nosí v hlavě, za něčím jde o něco se snaží. I toto mě na focení fotek co jsem si vybral baví.

Září 2018
P.S. Přeji, aby se i Vám splnily přání, za kterými jdete.